Wylewanie uszczelek

W naszej ofercie posiadamy usługę wylewanie uszczelek, którą świadczymy przy wykorzystaniu nowoczesnej wylewarki uszczelek poliuretanowych. W procesie wylewania wykorzystujemy nowoczesną technologię, dzięki której nasze usługi wykonane są na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas uszczelki wykonane są z pianki poliuretanowej, polimeru MS, pianki silikonowej lub z innego materiału zgodnie z Państwa zamówieniem.

Wykonując wylewanie uszczelek, gwarantujemy:

  • możliwość wprowadzania zmian w sposób elastyczny podczas produkcji, ponieważ możliwa jest zmiana kształtu i modelu uszczelki w każdym momencie
  • wylewanie uszczelek dla różnych produktów
  • podczas wylewania uszczelek nie powstają szczeliny łączeniowe, dzięki czemu uszczelka jest trwalsza oraz ma bardzo dobre właściwości izolacyjne i wysoką odporność na działanie różnych czynników zewnętrznych (w tym chemicznych i atmosferycznych)
  • szybką realizację każdego zlecenia na wylewanie uszczelek

Wylewanie uszczelek to profesjonalna usługa, która stopniowo wypiera tradycyjne sposoby uszczelniania. Dzięki zautomatyzowaniu procesu wylewania uszczelek możliwe jest bardzo dokładne uszczelnienie, które może być powtarzane wielokrotnie, a przy tym wykonane bardzo szybko. Usługę tę wykonujemy przy użyciu nowoczesnej wylewarki, dlatego też możemy Państwu zaoferować wylewanie uszczelek o różnych kształtach i wymiarach, zawsze zgodnych z Państwa zamówieniem. Każde zlecenie realizujemy kompleksowo.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą na wylewanie uszczelek, prosimy o przesłanie rysunku technicznego detali najlepiej w formacie DWG, DXF, CDR lub PDF oraz podanie ilości partii produkcyjnej w celu przygotowania precyzyjnej wyceny.

Zapytanie ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: biuro@elbig.com.pl lub za pomocą formularza kontaktowego zainstalowanego w zakładce KONTAKT.

Na podstawie otrzymanych danych wykonujemy bezpłatnie ofertę na usługę wylewanie uszczelek oraz przesyłamy ją do akceptacji klienta.

Skontaktuj się z Nami!

EL-BIG Jarosław Wręczycki
ul. Nakielska 42/44
42-600 Tarnowskie Góry
tel. +48 32 384-70-14